Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie, małopolskie

  • 949 000 zł
  • 99,88 m²
  • 9 501,40 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Blechar...

Skontaktuj się

Dom Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie, małopolskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

949 000 zł

99,88 m²

9 501,40 zł/m²

Dom Koźmice Wielkie

Zaktualizowane: 16 maja 2026

949 000 zł 99,88 m² 9 501,40 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
600 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

600 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 949 000 zł (9 501,40 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Koźmice Wielkie)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 99,88 m² (89,60 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: inne
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 600 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: kominek, co. z własnej kotłowni
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kameralne osiedle 5 nowoczesnych domów wolnostojących w stanie Deweloperskim | Kozmice Wielkie | gm. Wieliczka
W spokojnej, zielonej części miejscowości Kozmice Wielkie powstaje wyjątkowe osiedle pięciu domów wolnostojących, stworzone z myślą o osobach poszukujących nowoczesnej architektury, funkcjonalnej przestrzeni i codziennego komfortu życia blisko natury, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do Wieliczka oraz Kraków. (...)

Agent

Wojciech Blecharczyk

794 190...

794 190 670

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości